U Španskom zaključenje sezone kartinga

Objavljeno: 23. listopada 2017. u kategoriji

Na karting stazi u zagrebačkom naselju Špansko 15. listopada 2017. godine održana je posljednja utrka sezone Prvenstva Hrvatske u kartingu za 2017. godinu. Natjecanje je održano u osam klasa, a svaka je klasa imala dvije utrke. Domaćin i organizator međunarodne utrke na stazi Kartodroma „Špansko“ u srcu Zagreba je Zagrebački automobilistički savez. Reportažu sa zadnje karting utrke u Zagrebu i intervju mlade vozačice Stefani Mogorović iz AK Istra racing team Pazin, koja je lani na kraju godine osvojila 3. mjesto,  a ove godine je viceprvakinja možete pogledati ovdje.

Arhiva novosti

Pravila privatnosti © 2019. Izrada web stranica: Play Digital
Pregled privatnosti

Koristimo kolačiće kako bi vam pružili najbolje moguće iskustvo korištenja web stranica. Kolačići su male tekstualne datoteke koje se pohranjuju u korisnikovu pregledniku. Većina kolačića sadrži jedinstveni identifikator koji se naziva ID kolačića: niz znakova koje web-lokacije i poslužitelji povezuju s preglednikom u kojem je pohranjen kolačić. To web-lokacijama i poslužiteljima omogućuje da razlikuju preglednik od drugih preglednika koji pohranjuju različite kolačiće te da pomoću jedinstvenog ID-a kolačića prepoznaju pojedinačne preglednike.

Ako imate korisnički račun na www.pazin-sport.hr, prilikom prijave postavit ćemo privremeni kolačić kako bi znali da li vaš internet preglednik prihvaća kolačiće. Taj kolačić ne sadrži osobne podatke i nestaje čim zatvorite preglednik.

Kada se prijavite s korisničkim računom postavit ćemo nekoliko kolačića kako bi u njima sačuvali informaciju o vašoj prijavi i vaše postavke prikaza. Ovi kolačići traju dva dana, a postavke prikaza traju jednu godinu. Ako izaberete „Zapamti me“, kolačić s informacijom o vašoj prijavi trajat će dva tjedna. Prilikom odjave kolačić s informacijom o vašoj prijavi se briše.

Više o pravilima privatnosti