Na izrazito teškoj stazi s jako puno uspona i bez velikih tehničkih karakteristika ovog vikedna održana je utrka Salcano cup klase C2 u Novom Sadu – Srbija.
Mala ekspedicija MTB reprezentacije Hrvatske u subotu ujutro otišla ja put Srbije kako bi sudjelovala na utrci klase C2. Šesteročlanu ekipu čine; Karlo Brajković i Sandi Bažon. Pazinjani su se kvalitetno spremali za nastup u reprezentaciji te su svojim rezultatima više nego opravdali nastup u izabranom društvu. Na stazi u predgrađu Novog Sada nastupilo je stotinjak vozača u raznim kategorijama. Staza koja je djelovala više alpinistička nego trkačka s usponima za koje bi bila potrebna žičara da dođete do vrha i sa serpentinastim nizbrdicama ne toliko tehničkim koliko zahtjevnim i temperaturom preko 30 0C, za takve uvjete morate biti 100% spremni jer takva staza ne oprašta.
Više na: www.ipazin.net